Kansas City Finance

Jun 24 2017

SIMPLE S #simple #crm #system


#

Szukasz systemu dedykowanego Twojej branży, kt ry będzie posiadał funkcjonalność dostosowaną do potrzeb Twojego przedsiębiorstwa czy instytucji?
Poznaj rodzinę rozwiązań SIMPLE, kt re powstały z myślą o potrzebach i wymaganiach gł wnych sektor w polskiej gospodarki.

Opierając się na naszym doświadczeniu i wiedzy zatrudnianych przez nas ekspert w dostarczamy rozwiązania, kt re zapewniają możliwość odniesienia sukcesu w coraz silniej konkurencyjnym otoczeniu.
Zapewniamy realizację system w dedykowanych pod indywidualne potrzeby Klient w oraz integrację wszelkich rozwiązań wspomagających zarządzanie.

Poznaj dedykowane Twojej branży wersje platformy SIMPLE.ERP!

Produkty

Jesteśmy jedną z niewielu firmy z branży IT z tak rozbudowaną ofertą produktową. Nasze bogate portfolio innowacyjnych system w informatycznych, kompleksowo wspomagających zarządzanie, powstało na bazie ponad 25 letniego doświadczenia i liczbie ponad 3 500 zrealizowanych projekt w wdrożeniowych.

Niezależnie od tego czy szukają Państwo sprawdzonego rozwiązania do zarządzania personelem, kontroli finans w, optymalizacji produkcji, budżetowania czy rozliczania projekt w w naszej ofercie znajdą Państwo właśnie te dla siebie.

Świadczymy r wnież usługi związane z tworzeniem na zlecenie dedykowanego oprogramowania.

Kompleksowo świadczymy usługi związane z tworzeniem na zlecenie dedykowanego oprogramowania. Nasze doświadczenie obejmuje integrację system w wspomagających zarządzanie z urządzeniami automatyki przemysłowej, wagami, dozownikami, systemami dziekanatowymi i medycznymi, a także systemami telekomunikacyjnymi i centralami telefonicznymi.

Zapraszamy do zamawiania usług i wizyt naszych konsultant w. Ich fachowa wiedza i doświadczenie pomoże Państwu usprawnić działanie systemu, wdrożyć nowe funkcjonalności, zmapować procesy biznesowe, czy też przeszkolić nowych użytkownik w systemu. Udostępniamy pełne wsparcie przy wykonywaniu aktualizacji systemu, migracji danych, modyfikacji i unowocześnianiu platformy systemowo-sprzętowej.

AktualnościWritten by admin


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *